Szépíróverseny

2014. december 2-3.-án megrendezésre került a IV. Országos Szépíróverseny iskolai fordulója. A versenyt a sajátos nevelési igényű és a beilleszkedési – tanulási -, magatartási nehézséggel küzdő tanulók számára hirdetik meg minden évben. A tanulók nagyon komolyan vették az akadályt és a feladatot. Figyelmesen, türelmesen dolgoztak és kivétel nélkül minden tanuló nagyon szépen írt! Kategóriánként az első három tanuló jut tovább a járási/megyei és végül az Országos versenyre. 

Továbbjutó tanulók:

I. Kategória: Szölgyén Evelin (2.o), Barna Patrik (2.o), Debreczeni Bence (2.o)
II. Kategória: Szabó Elizabet (4.o), Lakatos Pál (3.o), Kiss Ernő (4.o)
III. Kategória: Lázár Gábor (5.o), Varga Mária (5.o), Kiss Dzsenifer (5.o)
IV. Kategória: Lakatos Ernő (7.o), Rádai Krisztián (8.o), Bancsók Donatella (7.o)
 
Gratulálunk nekik!