Kinder sport

A Kinder + SPORT programot a Ferrero Magyarország a tömegsport támogatására, népszerűsítésére hozta létre, ezen belül is kiemelt figyelmet fordítva a fiatalokra, az általános iskolás korosztályra.

Az idén a Kinder + SPORT programra több,mint 300 iskola küldte el a jelentkezését,közülük sorsoltak ki 64 iskolát, így kerültünk be a versenysorozatba.

Először egy regionális elődöntőn vettünk részt, ahol minden régióból a győztes csapat jutott tovább.

2016.április 7-én Miskolcon, az Egyetemi Körcsarnokban rendezték meg az észak-magyarországi régió döntőjét.
Az észak-magyarországi régió eredménye:
1. Bőcsi Általános Iskola és Szakiskola, Alapfokú Művészeti Iskola
2. Bükkábrányi Arany János Általános Iskola
3. Sajókeresztúri Eötvös József Általános Iskola
4. Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola

2016. május 19-én rendezték meg Törökszentmiklóson a kelet-magyarországi országos középdöntőt
A kelet-magyarországi országos középdöntő eredménye:

1. Bőcsi Általános Iskola és Szakiskola, Alapfokú Művészeti Iskola
2. Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola
3. Ágasegyháza-Orgovány Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
4. Székely József Református Általános Iskola

Ezzel a szuper versenyzéssel iskolánk bejutott az országos döntőbe, aminek időpontja:

2016. június 4. Érd

NYERTÜNK!!!!
….és elhozhattuk az 1200000 forintos fődíjat!