Tájékoztató

• Kedden az első két tanítási órán csak az elsős szülők léphetnek be az Intézménybe. (bejárat az alsós kiskapu használata – kézfertőtlenítő/szájmaszk használata kötelező, a kézfertőtlenítőt biztosítjuk).
  • Reggel 08:00 órától tanévnyitó az iskolarádión keresztül.
  • Alsó tagozaton az első négy óra, míg felső tagozaton az első öt óra lesz megtartva.
  • Az első tanítási napon étkezés nincs. (A leadott igények alapján szerdától van lehetőség étkezésre)
  • Iskolatejet kapnak a gyerekek.
  • Étkezések rendje szerdától.
    • 07:50- től a harmadik évfolyam + 2b reggelizik.
    • 08:40-től az első évfolyam reggelizik.
    • 08:50-től a negyedik évfolyam + 2.a reggelizik.
    • 11:30-tól a harmadik évfolyam + 2b ebédel.
    • 11:50-től az első évfolyam ebédel.
    • 12:10-től a negyedik évfolyam + 2.a ebédel.
  • Bevezetésre kerül a váltócipő kötelező használata a tisztaság fenntartása miatt.
  • Szájmaszk használata nem kötelező de ajánlott, célszerű saját kézfertőtlenítővel rendelkeznie a gyermeknek.
  • A tankönyvek kiosztására kedden kerül sor, szükség esetén szerdán.
  • A hátrányos helyzetű gyerekek részére biztosított tanszercsomag kedden, szerdán kerül kiosztásra.
  • Tömeges rendezvényeket nem szervezünk azonban a hulladékgyűjtést igen, melynek tervezett időpontja: 2020.09.30. (szerda) 13-17 óráig. (csak színes és fekete-fehér újságpapírt gyűjtünk. 5Ft/kg áron).