R.H. 180.

Igazgatói rendelet az intézménybe történő belépésről és tartózkodásról!

Tisztelt szülők/gondviselők!

Tájékoztatom önöket, hogy 2021 december 01-től A Koncz József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola területére, az arra jogosultsággal rendelkező /rendőrség, mentők, megbízással rendelkező szakmai ellenőrzés, egyéb feladatot elvégzőkön/ kívül idegenek számára a belépés tilos!

A védettségi igazolással, vagy azzal nem rendelkezők, gyermeket, csak a kerítésen kívül várhatnak, ügyéntézésre sem léphetnek az intézmény területére!

Az érvényes oltási igazolással rendelkezők, a kerítésen belül az iskola bejáratáig jöhetnek! Ügyintézésre az érvényes oltási igazolás bemutatásával, de előzetes, telefonon történt, időpont egyeztetést követően, egyszerre, csak egy fő tartózkodhat az épületben!

A rendelkezés, visszavonásig marad érvényben!

Kérem megértő együttműködésüket!

Bőcs 2021. december 01.