R. H. 194.

Tisztelt Szülők, Gondviselők!

Tanulóink körében az utóbbi egy hétben, nagyon megemelkedett a COVID-19. fertőzött tanulók száma. A további fertőzéses esetek elkerülése végett, kérem, hogy figyeljenek a tanulók önvédelmére.

Bármilyen légúti tünetet észlelnek a gyermekükön, ne engedjék iskolába. Sajnos egyre több gyermek jön az iskolába lázasan, hőemelkedéssel, koszos, szakadt szájmaszkkal. Több esetben előfordult, hogy az Önök által megadott telefonszám már nem működik, így a gyors értesítést nem tudjuk önök felé teljesíteni. (ha a gyermeket sérelem éri érdekes módom a szolgáltató mindig működteti a készüléket) Minden tanulót hazaküldünk, akik a legkisebb tünettel is rendelkezik. Ebben az esetben, minimum 5 nap otthonmaradást kérünk, és nem másnapi iskolába érkezést!!!

Kérem, hogy ellenőrizzék az iskolába indulás előtt a gyermek állapotát , maszkjának tisztaságát. A távolmaradásról, minden esetben tájékoztassák a tanulók osztályfőnökeit.

A tanulók oltási lehetőségeiről, kérem, tájékozódjanak a házi, vagy gyermekorvosoknál!

Bőcs 2022 01. 25.

Lipták Zsolt