Művészeti gála

Iskolánk művészetis diákjai, tanárai könnyűzenei koncerttel, “bolondos” előadással örvendeztették meg az iskola és a község érdeklődő közösségét. Rendhagyó alkalmon mutathatták be diákjaink a zenei stílusok sokszínűségét, a gyermek-közönség is szívesen hallgatta a mesezenék, filmek betétdalait hangszeren megszólaltatva. Tanáraink bebizonyították, hogy a művészet nyelve közös nyelv, egymás hangszereit megszólaltatva adtak elő vicces produkciókat “bolondok napját” megidézve.Reméljük, ez az újfajta előadás hagyománnyá válik iskolánkban, hiszen egy igazán felszabadult, jó hangulatú előadással köszöntöttük a tavaszi szünet, az ünnep kezdetét!Ezúton gratulálok szeretettel fellépő diákjainknak és köszönöm a művészetis kollégák lelkes munkáját!

Bundzik Tímeaműv.igh.