Videokamerás megfigyelés!


Adatkezelő: Koncz József Általános Iskola és AMI

Képviseli: Lipták Zsolt

Elérhetőség: 06-45 318-029

Adatvédelmi tisztviselő elérhetősége: dpo.miskolc@kk.gov.hu

Adatkezelés célja: vagyonvédelem és bizonyítékmegőrzés

Adatkezelés jogalapja: jogos érdek

A videófelvétel továbbítása: indokolt esetben a hatóságok részére

Megőrzési időszak:5 nap

Az érintettek jogai: Önt, mint érintettet számos jog megilleti, közülük kiemelendő az a jog, hogy kérelmezze az adatkezelőtől a személyes adataihoz való hozzáférést vagy azok törlését. Ha szeretne többet megtudni a videokamerás megfigyelésről, egyebek mellett megismerné a jogait, tekintse meg az adatkezelő által a bal oldali lehetőségek útján nyújtott, teljes körű tájékoztatást.

További részletes tájékoztatás:

A főépületi ajtóra helyezve