Farsang, már majdnem farsang farkában

A bőcsi iskolában, hagyományokhoz ragaszkodva rendezte meg a Diákönkormányzat farsangi ünnepségét. Hagyomány, hogy az osztályok együtt, csoportosan öltöznek be színesebbnél, színesebb jelmezbe. Így volt ez most is. A jelmezes produkciókat hihetetlen kreativitás, több helyen ötletes koreográfia jellemezte.

A látvány magáért beszélt. Minden osztály szerepelt. Elmondható, hogy az egész általános iskola jelmezbe öltözött a hozzátartozók és vendégek nagy örömére, közel háromszáz tanuló. Az est fénypontja a nyolcadikosok nyitótánca volt, melyen negyven ballagáshoz közeledő diák keringőzött, majd a tanáraikkal és szüleikkel is keringőztek. Nincsen farsang fánk nélkül és tombolahúzás valamint zsákbamacska nélkül a bőcsi iskolában. Az eseményen ezer főnél többen vettek részt.