Digitális témahét – 3.b – 1 nap

Ebben a tanévben is zajlik iskolánkban a Digitális Témahét. A 3. b osztály a Lovagi játékok című projektet valósítja meg. A projekt elején gondolattérképen ábrázoltuk ismereteinket a középkori várról a bubbl.us program segítségével. Ezután TKM táblázatot töltöttünk ki. A csoportok különböző Mátyás királyhoz kapcsolódó mondákat dolgoztak fel. páros munkában a Redmenta.com-on számot adtak az olvasottakról, egy webteszt keretében. Ezután kutattak az interneten a címerekről, a címerállatokról, majd megtervezték a saját címerük vázát. A nap végén néhányan slideshowt készítettek a smilebox nevű programmal, a tableten, telefonon dolgozók scrapbookot szerkesztettek a Collage Maker Pic Grid alkalmazás segítségével. Ezeket elemailezték az osztály közös emailfiókjába. Tartalmas nap volt!

no images were found