R. H. 170.

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a 2021-év őszi szünetét követő első tanítási naptól, 2021. november 02 /kedd/ az iskolába történő belépés alkalmával ismételten kötelezővé teszem a belépők számára a testhőmérséklet mérést és a szájmaszk használatát. Tanulóink a közösségei tereken, kötelesek az egészségügyi szájmaszkot használni. A használat alól kivételt képez a tanterem, sportcsarnok és udvar. Az udvart az alsós osztályok a számukra kijelölt helyen használhatják. Az iskolába történő belépéskor, a maszknak már az arcon kell lenni! A rendelet további módosításáról a szokott módon tájékoztatom önöket. Felhívom figyelmüket, hagy a 12 éven felüli gyermekek oltását a háziorvostól, vagy gyermekorvostól folyamatosan kérhetik. A szigorításra a romló és egyre veszélyesebb járványügyi helyzet miatt van szükség. Jelenleg tanulóink 4% van legalább egy oltással beoltva!

2021 Bőcs október 29.
Lipták Zsolt