Kedves szülők!

Tájékoztatom önöket, hogy az általános  és művészet iskolai oktatás, 2021 május 10 -tő (hétfő) az eredeti tanítási rendben fog történni!
A tanítás az egész napos iskolai munkarend szerint fog zajlani! A tanulók étkeztetésének módja és ideje, a digitális oktatást megelőző tanítási rend szerint fog megtörténni. A tanulók iskolába és a délutáni hazaszállítása is visszatér a korábbi időpontokba!
Felhívom a kedves szülők figyelmét, hogy tandíj és egyéb tartozásaikat a 19 -héten legyenek szívesek rendezni! Az egészségügyi óvó és védő rendszabályok, a rendkívüli helyzet visszavonásig, érvényben vannak!
Tehát: továbbra is kötelező a maszk viselése az iskola minden helyiségében, Kivétel a sportcsarnok, és testnevelés óra esetén az udvar. Kötelező a testhőmérséklet mérés és tisztasági csomag használata.
Az esetleges változásokról, időben adunk tájékoztatást.

Tisztelettel:
Lipták Zsolt