Felhívás

Tisztelt Szülők és gondviselők! Tájékoztatom Önöket, hogy a jövő hét hétfőtől.  (2021 május 17 és június 11 között), négy héten át tanítási idő után napi 2 óra korrepetálást, rendelek el azoknak a felső tagozatos tanulóknak, akik a digitális oktatásban nem vettek részt, feladatokat, dolgozatokat, feleleteket nem nyújtottak be. Természetesen ezeknek a tanulóknak a távollétét nem fogjuk igazolni! A távollétnek ellenére, lehetőséget kapnak a tananyag pótlására.  Az érintett tanulók az elmaradt feladatokat, dolgozatokat és feleleteket bepótolhatják, és mindent megtehetnek a hiányosságok pótlására. A hétfői, keddi, szerdai, csütörtöki napokon a 6 óra után, naponta 2 – 2 korrepetálást szervezünk!
Az osztályfőnökök minden  érintett tanulót szóban értesítenek a korrepetálás lehetőségéről. Minden érintett tanulónak a jelenlét ajánlott!

Lipták Zsolt

Közoktatási szakértő