AMAKIDS

Kedves Szülő!

Örömmel szeretnénk tájékoztatni Önt, hogy a BŐCSI KONCZ JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN új módszereken alapuló kis létszámú csoportos délutáni foglalkozások indulnak 1-8. osztályos iskolásoknak matematikából heti egy alkalommal az AMAKids Akadémia szervezésében.A foglalkozásokon tandíj befizetésével lehet résztvenni.

Az AMAkids Akadémia új oktatási programja, a mentális aritmetika oktatásával fejleszti a gyermekek agyi kapacitását, mindkét agyfélteke teljes funkcionális használatát. A módszer a Soroban abakuszt használja a számtan tanítására, amely Japánban és számos ázsiai országban az alapja a számtan tanulásnak.

Játékos formában úgy fejlesztjük gyermeke mentális képességeit, hogy gyorsabban és könnyebben tudjon tanulni, okosodni:

·Eredményesebb és sikeresebb lesz az iskolában, függetlenül attól, hogy most könnyen, átlagosan vagy nehezen tanul.
·Bármit könnyebben megért és megjegyez, legyen az matek, vers, idegen nyelv, évszámok.
·Több szabadidő jut sportra, játékra, mert a házi feladatokat könnyen és gyorsan elvégzi,
·Megnő az önbizalma, magabiztosabb, fegyelmezettebb lesz.
·Fejlődik a figyelem, koncentráció.
·Erősíti az analitikus és logikai gondolkodást.
·Javítja a kreativitást és az önkifejezést.

Jöjjön el gyermekével díjmentes bemutatónkra, győződjön meg módszereink hatékonyságáról. Szeretettel várjuk Önöket!

A mellékelt videón a szombathelyi AMAkids Akadémia 1. osztályos tanulója látható, aki egy év tanfolyam után fejben könnyen számol, miközben verset mond. Ez nem csoda, hanem kitartó tanulással, szorgalommal bármelyik gyermek képes lehet rá.

Jelentkezzen bemutató foglalkozásainkra a következő linken:

https://forms.gle/bB293x8zRUw2cAvH9

Üdvözlettel:
Tel: +36 30128 6669
e-mail: amakidsmiskolc@gmail.com
Központ:3525 Miskolc, Dayka G.u.1-7.
Web: www.amakids.hu